Przejdź do treści
Strona główna  →  Inne  →  Blog o pielęgnacji włosów i naturalnych kosmetykach

Blog o pielęgnacji włosów i naturalnych kosmetykach

  • Inne

Witajcie, kochani! Chciałam Was zaprosić serdecznie na mój nowy blog o pielęgnacji włosów, twarzy i ciała, o naturalnych kosmetykach, zdrowych fit przepisach na pyszne dania oraz szeroko pojętej ekologii.

Blog o pielęgnacji włosów- nasze początki

Blog Jak naturalnie został założony przez dwie siostry- Anię i Asię i działa nieprzerwanie od 2016 roku. Hasłem przewodnim bloga jest naturalne życie, czyli: jak naturalnie…? Prowadzenie tej strony to moja pasja i hobby, dlatego poruszam w nim tematy, które najbardziej mnie interesują.

Dawniej prowadziłam bardzo popularny blog o pielęgnacji włosów, który miał kilkanaście milionów wejść i wiele czytelniczek, ale ze względu na modernizację świata blogowego i małą aktualność tematów postanowiłyśmy go porzucić. Część materiałów stopniowo przenosimy na tę stronę, aby wciąż mogły służyć Wam pomocą w codziennej pielęgnacji na długie, piękne i zdrowe włosy.

Spis postów na temat encyklopedii włosingu znajdziecie w tej bocznej zakładce:

Naturalna pielęgnacja włosów

Blog o pielęgnacji włosów i naturalnych kosmetykach

Kilka słów o mnie:

Wszystko, co “jak naturalnie” jest mi bardzo bliskie!

Nazywam się Asia, od wielu lat jestem wegetarianką, włosomaniaczką i fanką naturalnych kosmetyków. Dwa lata temu przestawiłam się także na organiczne kosmetyki do makijażu. Wyczyściłam swoją kosmetyczkę z wszelkich szkodliwych toksyn, a dom z nadmiaru zbędnych przedmiotów. 

Piszę zarówno o świadomej pielęgnacji włosów, twarzy i ciała, zdrowiu, fit przepisach kulinarnych, naturalnych i organicznych kosmetykach oraz o ekologii, permakulturze i slow fashion.

Uwielbiam włosingi, domowe spa, kręcenie własnych kosmetyków, zbieranie ziół na mikstury oraz celebrowanie pożywnych i pysznych posiłków. Zdrowe odżywienie nie jest dla mnie pustym frazesem, tylko metodą, dzięki której czuję się lżejsza, silniejsza i pełna energii! 

Teraz małymi kroczkami uczę się żyć zgodnie z zasadami less waste i minimalizmu. Mam nadzieję, że zechcesz mi w tej podróży towarzyszyć. Możemy sobie nawzajem doradzać, jak żyć zdrowiej, szczęśliwiej i przede wszystkim naturalniej.  

Na blogu znajdą miejsce dla siebie przede wszystkim miłośnicy pielęgnacji włosów i ciała, zdrowego żywienia oraz recenzji kosmetyków z dobrym, naturalnym i nietoksycznym składem.  

Zapraszam na moją stronę i serdecznie cię pozdrawiam, 

Asia. 

Oceń artykuł:

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba ocen: 1

Jeszcze nikt nie ocenił! Bądź pierwsza/y!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *